Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Hybrid
fr: Hybride

en: Map type
fr: Type de carte
