Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Satellite
hu: Légifelvétel

en: Hybrid
hu: Hibrid

en: Map type
hu: Térkép típusa

en: Roadmap
hu: Útitérkép

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Terrain
hu: Föld
