Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Fields
lv: Lauki

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: Zoom
lv: Tālummaiņa
