Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Roadmap
pl: Roadmapa

en: Zoom
pl: Przybliżenie
