Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Satellite
uk: Супутник

en: Hybrid
uk: Змішаний

en: Map type
uk: Тип карти

en: Zoom
uk: Збільшення

en: Terrain
uk: Ландшафт
