Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Satellite
da: Satellit

en: Map type
da: Korttype
