Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Fields
de: Felder

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Satellite
de: Satellit

en: Map type
de: Kartentyp

en: Roadmap
de: Straßenkarte

en: Terrain
de: Gelände
