Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Satellite
es: Satélite

en: Hybrid
es: Híbrido

en: Map type
es: Tipo de mapa
