Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Zoom
ja: ズーム

en: Show marker
ja: マーカーを表示
