Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Satellite
nl: Satteliet

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Terrain
nl: Terrein
