Location Gmap Image Formatter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Satellite
ru: Спутник

en: Hybrid
ru: Смешанный

en: Map type
ru: Тип карты

en: Roadmap
ru: Дорожная карта

en: Terrain
ru: Территория
