Location Region (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Location
az: Məkan

en: Select
az: Seçin

en: Selection type
az: Seçim növü

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Is one of
az: Biridir

en: Dropdown
az: Aşağı açılan
