Location Region (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Country
bs: Zemlja

en: Location
bs: Lokacija

en: Selection type
bs: Tip izbornika

en: Is not one of
bs: Nije nijedan od

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje

en: Is one of
bs: jedan od
