Location Region (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Is
ca: És

en: Country
ca: País

en: Region
ca: Regió

en: Location
ca: Localització

en: Is not
ca: No és

en: State/Province
ca: Estat/Província

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Selection type
ca: Tipus de selecció

en: Is not one of
ca: No és un de

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Is one of
ca: És un de

en: Dropdown
ca: Desplegable
