Location Region (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Is
cs: Je

en: Country
cs: Země

en: Location
cs: Místo

en: Is not
cs: Není

en: State/Province
cs: Stát/Provincie

en: Select
cs: Vybrat

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Dropdown
cs: Rozevírací
