Location Region (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Is
da: Er

en: Country
da: Land

en: Location
da: Lokation

en: Is not
da: Er ikke

en: NOT LISTED
da: IKKE VIST

en: State/Province
da: Landsdel

en: Select
da: Vælg

en: Selection type
da: Udvalgstype

en: Is not one of
da: Er ikke én af

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Is one of
da: Er en af

en: Dropdown
da: Rullemenu
