Location Region (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Region
el: Περιοχή

en: Location
el: Τοποθεσία

en: State/Province
el: Νομός/Περιοχή

en: Select
el: Επιλογή

en: Selection type
el: Τύπος επιλογής

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Is one of
el: Είναι ένα από
