Location Region (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Is
es: Es

en: Country
es: País

en: Region
es: Región

en: Location
es: Ubicación

en: Is not
es: No es

en: NOT LISTED
es: NO LISTADO

en: State/Province
es: Estado/Provincia

en: Select
es: Seleccionar

en: Selection type
es: Tipo de selección

en: Is not one of
es: No es uno de

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: Is one of
es: Es uno de

en: Dropdown
es: Desplegable
