Location Region (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Is
fi: On

en: Country
fi: Maa

en: Region
fi: Alue

en: Location
fi: Sijainti

en: Is not
fi: Ei ole

en: NOT LISTED
fi: EI LISTATTU

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Select
fi: Valitse

en: Selection type
fi: Valintatyyppi

en: Is not one of
fi: Ei ole yksikään

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Is one of
fi: On yksi

en: Dropdown
fi: Alasvetovalikko
