Location Region (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Is
gl: É

en: Country
gl: País

en: Region
gl: Área

en: Location
gl: Localización

en: Is not
gl: Non é

en: State/Province
gl: Estado actual: !state

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Selection type
gl: Tipo de selección

en: Is not one of
gl: Non é un de

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Is one of
gl: É un de

en: Dropdown
gl: Desplegábel
