Location Region (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Is
hu: Van

en: Country
hu: Ország

en: Region
hu: Régió

en: Location
hu: Helyszín

en: Is not
hu: Nem

en: State/Province
hu: Állam/Megye

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Selection type
hu: Kiválasztás típusa

en: Is not one of
hu: Nincs ezek között

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Is one of
hu: Egy ezek közül

en: Dropdown
hu: Legördülő
