Location Region (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Is
lt: Yra

en: Country
lt: Šalis

en: Region
lt: Sritis

en: Location
lt: Vieta

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Is one of
lt: Yra vienas iš
