Location Region (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Is
ru: Это

en: Country
ru: Страна

en: Region
ru: Область

en: Location
ru: Место

en: State/Province
ru: Область/Район

en: Select
ru: Выбрать

en: Selection type
ru: Способ выбора

en: Is not one of
ru: Ни один из

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Is one of
ru: Один из

en: Dropdown
ru: Выпадающий
