Location Region (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Is
sv: Är

en: Country
sv: Land

en: Location
sv: Plats

en: Is not
sv: Är inte

en: NOT LISTED
sv: EJ VISAD

en: State/Province
sv: Län/landskap

en: Select
sv: Välj

en: Selection type
sv: Typ av urval

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Is one of
sv: Är en av

en: Dropdown
sv: Rullgardinsmeny
