Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Email address
ar: عنوان البريد الإلكتروني

en: Country
ar: الدولة

en: Region
ar: المنطقة

en: Location
ar: الموضع

en: Selection type
ar: نوع الاختيار

en: Dropdown
ar: القائمة المنسدلة
