Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Country
bg: Страна

en: Region
bg: Област на сайта

en: Location
bg: Местоположение

en: Phone
bg: Телефон

en: Select
bg: Избери
