Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Email address
cy: Cyfeiriad e-bost

en: Country
cy: Gwlad

en: Region
cy: Rhanbarth

en: Location
cy: Lleoliad

en: Phone
cy: ffôn

en: State/Province
cy: Sir

en: Select
cy: Dewis

en: Selection type
cy: Math o ddewis

en: Is not one of
cy: Ddim yn un o

en: Autocomplete
cy: Hunan-gwblhau

en: Is one of
cy: Yn un o

en: Dropdown
cy: Llam-rhestr
