Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Email address
de: E-Mail-Adresse

en: Is
de: Ist

en: Country
de: Land

en: Location
de: Ort

en: Is not
de: Ist nicht

en: Phone
de: Telefonnummer

en: NOT LISTED
de: nicht gelistet

en: State/Province
de: Bundesland/Region

en: Department
de: Abteilung

en: Select
de: Auswählen

en: Selection type
de: Auswahltyp

en: District
de: Landkreis

en: Is not one of
de: Ist keines von

en: Autocomplete
de: Autovervollständigung

en: Is one of
de: Ist eines von

en: Dropdown
de: Auswahlliste

en: Governorate
de: Gouvernement
