Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Country
eu: Herria

en: Region
eu: Atal

en: Location
eu: Kokalekua

en: Select
eu: Aukeratu
