Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Is
fr: Est

en: Country
fr: Pays

en: Region
fr: Région

en: Location
fr: Emplacement

en: Is not
fr: N'est pas

en: Phone
fr: Téléphone

en: NOT LISTED
fr: NON LISTÉ

en: State/Province
fr: État/Région/Département

en: Department
fr: Département

en: Select
fr: Sélectionner

en: Selection type
fr: Type de sélection

en: Is not one of
fr: Ne fait pas partie de

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion

en: Is one of
fr: Fait partie de

en: Dropdown
fr: Liste déroulante
