Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Region
gu: ક્ષેત્ર

en: Location
gu: સ્થાન

en: State/Province
gu: રાજ્ય/પ્રાંત

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
