Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Email address
hi: ई-मेल पता

en: Is
hi: है

en: Country
hi: देश

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Location
hi: स्थान

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Autocomplete
hi: स्वत: पूर्ण

en: Is one of
hi: में से एक है
