Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
hr: Adresa e-pošte

en: Country
hr: Država

en: Region
hr: Regija

en: Location
hr: Lokacija

en: Phone
hr: Telefon
