Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Email address
it: Indirizzo e-mail

en: Is
it: È

en: Country
it: Paese

en: Region
it: Regione

en: Location
it: Posizione

en: Is not
it: Non è

en: Phone
it: Telefono

en: NOT LISTED
it: NON ELENCATO

en: State/Province
it: Stato/Provincia

en: Select
it: Scegliere

en: Selection type
it: Tipo di selezione

en: Is not one of
it: Non è uno di

en: Autocomplete
it: Autocompletamento

en: Is one of
it: È uno di

en: Dropdown
it: Menu a discesa
