Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Email address
kn: ಮಿಂಚಂಚೆ ವಿಳಾಸ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Location
kn: ತಾಣ

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Fax
kn: ಫ್ಯಾಕ್ಸ್‍

en: Department
kn: ವಿಭಾಗ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: Autocomplete
kn: ಸ್ವಯಂಪೂರ್ಣಗೊಳಿಕೆ
