Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Is
lv: Ir

en: Country
lv: Valsts

en: Region
lv: Reģions

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Fax
lv: Faks

en: State/Province
lv: Novads

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Selection type
lv: Izvēlēšanās veids

en: Is not one of
lv: Nav viens no

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Is one of
lv: Ir viens no

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne
