Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Email address
mr: ईमेल पत्ता

en: Country
mr: देश

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Location
mr: स्थळ

en: Phone
mr: दूरध्वनी
