Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Country
oc: País

en: Location
oc: Emplaçament

en: Select
oc: Seleccionar

en: Selection type
oc: Tipe de seleccion

en: Is not one of
oc: Fa pas partida de

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion

en: Is one of
oc: Fait partida de

en: Dropdown
oc: Lista desenrotlanta
