Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Is
pl: jest

en: Country
pl: Państwo

en: Location
pl: Położenie

en: Is not
pl: Nie jest

en: Phone
pl: Telefon

en: Fax
pl: Faks

en: State/Province
pl: Województwo

en: Department
pl: Departament

en: Select
pl: Wybierz

en: Selection type
pl: Typ wyboru

en: District
pl: Dzielnica

en: Is not one of
pl: Żaden z

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Is one of
pl: Jeden z

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana
