Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Country
fa: کشور

en: Region
fa: ناحیه

en: Location
fa: مکان

en: Select
fa: انتخاب

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Is one of
fa: یکی از
