Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Email address
ro: Adresă email

en: Country
ro: Țară

en: Region
ro: Regiune

en: Location
ro: Locația

en: Phone
ro: Telefon

en: State/Province
ro: Judeţ

en: Select
ro: Alege

en: Selection type
ro: Tipul de selecție

en: Is not one of
ro: Nu este unul dintre

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Is one of
ro: Este unul dintre

en: Dropdown
ro: Listă verticală
