Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Country
th: ประเทศ

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: Select
th: เลือก

en: District
th: อำเภอ

en: Is not one of
th: ไม่ได้เป็นหนึ่ง

en: Is one of
th: เป็นหนึ่งใน
