Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Is
tr: -dir

en: Country
tr: Ülke

en: Region
tr: Bölge

en: Location
tr: Konum

en: Phone
tr: Telefon

en: Fax
tr: Faks

en: NOT LISTED
tr: KAYITLI DEĞİL

en: State/Province
tr: İl

en: Select
tr: Seç

en: Selection type
tr: Seçim Türü

en: Is not one of
tr: Birisi değildir

en: Autocomplete
tr: Otomatik tamamla

en: Is one of
tr: Birisidir

en: Dropdown
tr: Açılan
