Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Is
vi: Là

en: Country
vi: Quốc gia

en: Region
vi: Vùng

en: Location
vi: Vị trí

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Fax
vi: Điện thư

en: State/Province
vi: Tỉnh/Thành

en: Department
vi: Phòng ban

en: Select
vi: Chọn

en: Is not one of
vi: Không là một trong

en: Autocomplete
vi: Tự động điền nốt

en: Is one of
vi: Là một trong
