Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Email address
be: Email адрас

en: Country
be: Краіна

en: Region
be: Рэгіён

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Select
be: Выбраць

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
