Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Location
bo: གནས་ཡུལ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Selection type
bo: གདམ་གསེས་ཀྱི་རིགས

en: Is not one of
bo: དེའི་ནང་གི་ཡ་གྱལ་མིན་པ

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Is one of
bo: དེ་ལས་ཡ་གྱལ་ཞིག་ཡིན་པ

en: Dropdown
bo: མར་འཐེན
