Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Country
et: Riik

en: Region
et: Regioon

en: Location
et: Asukoht

en: Phone
et: Telefon

en: State/Province
et: Maakond

en: Department
et: Osakond

en: Select
et: Vali

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Dropdown
et: Rippvalik
