Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Email address
he: כתובת דוא"ל

en: Country
he: מדינה

en: Region
he: איזור

en: Location
he: מיקום

en: Phone
he: טלפון

en: Fax
he: פקס

en: NOT LISTED
he: לא ברשימה

en: State/Province
he: מדינה / מחוז

en: Department
he: מחלקה

en: Select
he: בחר

en: Selection type
he: סוג בחירה

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Dropdown
he: נפתח
