Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Email address
is: Netfang

en: Is
is: Er

en: Country
is: Land

en: Region
is: Svæði

en: Location
is: Staðsetning

en: Is not
is: Er ekki

en: Phone
is: Sími

en: State/Province
is: Fylki/Hérað

en: Department
is: Deild

en: Is not one of
is: Er ekki eitt af

en: Autocomplete
is: Sjálfvirk útfylling

en: Is one of
is: Er eitt af

en: Dropdown
is: Fellivalslisti
