Location Region (7.x-1.1-alpha2) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Country
nl: Land

en: Region
nl: Gebied

en: Location
nl: Locatie

en: Is not
nl: Is niet

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: NOT LISTED
nl: KOMT NIET VOOR

en: State/Province
nl: Staat/Provincie

en: Department
nl: Afdeling

en: Select
nl: Selecteren

en: Selection type
nl: Selectietype

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Is one of
nl: Is een van

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Governorate
nl: Gouvernement
